Konkursy dla Dzieci

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Jak wykorzystać wody opadowe na swoim podwórku?”

PRZEDSZKOLA
medal_1 I MIEJSCE:
1) Szymon Pieloch – Miejskie Przedszkole Nr 27 im. Plastusia i Tosi
2) Laura Mucha – Miejskie Przedszkole Nr 61
medal_2 II MIEJSCE:
1) Julia Piątek – Miejskie Przedszkole Nr 4
2) Filip Potok – Miejskie Przedszkole Nr 4
3) Natalia Kozik – Miejskie Przedszkole Nr 71
4) Paulina Żemła – Miejskie Przedszkole Nr 71
5) Zuzanna Czerwińska – Miejskie Przedszkole Nr 78
6) Piotr Kalinowski – Miejskie Przedszkole Nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki
7) Julia Mrozek – Miejskie Przedszkole Nr 88
8) Julia Freitag – Miejskie Przedszkole Nr 95
9) Kamil Skiba – Miejskie Przedszkole Nr 95
10) Amelia Łeptowska – Miejskie Przedszkole Nr 97
11) Tomasz Piszczek – Miejskie Przedszkole Nr 99
medal_3 III MIEJSCE:
1) Maja Steciuk – Miejskie Przedszkole Nr 42
2) Barbara Lorenc – Miejskie Przedszkole Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
3) Grupa „Motylki” z Miejskiego Przedszkola Nr 63
4) Filip Rabstajn – Miejskie Przedszkole Nr 78
5) Wojciech Werner – Miejskie Przedszkole Nr 90 im. Wróbelka Elemelka
6) Kamil Białachowski – Miejskie Przedszkole Nr 97
7) Jakub Wojciechowski – Miejskie Przedszkole Nr 97
8) Julia Gera – Miejskie Przedszkole Nr 99
konkurs_1
WYRÓŻNIENIA
Maja Skrzypek – Miejskie Przedszkole Nr 59
Jakub Leśniewski – Miejskie Przedszkole Nr 64
Nadia Krężlik – Miejskie Przedszkole Nr 78
Tomasz Kornaś – Miejskie Przedszkole Nr 85
Bartosz Kasprzyczak – Miejskie Przedszkole Nr 94 im. Małego Księcia

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:
medal_1 I MIEJSCE:
1) Jakub Dworaczek – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
2) Julia Jurkowska – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka
3) Karolina Szewczyk – Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
4) Jagoda Tyrała – Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki
5) Alicja Dubiel – Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Władysława Szafera
6) Filip Górniak – Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Żwirki i Wigury
7) Weronika Czernikiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 33 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7
8) Tomasz Niedźwiecki – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
9) Michalina Posiłek – Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia
10) Dominik Gosiewski – Szkoła Podstawowa Nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej
medal_2 II MIEJSCE:
1) Maja Szygulska – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
2) Nikola Pomykała – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
3) Aleksander Borowik – Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Władysława Szafera
4) Konrad Stulka – Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Żwirki i Wigury
5) Patrycja Filipczyk – Szkoła Podstawowa Nr 33 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7
5) Zuzanna Wolas – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
6) Amelia Jończyk – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
7) Daniel Ryczko – Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia
8) Oskar Zdrojewski – Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia
9) Maciej Szynol – Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia
konkurs_2
medal_3 III MIEJSCE:
1) Hanna Chmura – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
2) Hanna Zochniak – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
3) Aleksander Zieliński – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
4) Miron Kubera – Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4
5) Nadia Śliwa – Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
6) Antoni Sudoł – Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
7) Magdalena Stypka – Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Władysława Szafera
8) Zuzanna Węgrzyk – Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Żwirki i Wigury
9) Jakub Kapała – Szkoła Podstawowa Nr 33 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7
10) Dariusz Brzozowski – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
11) Paulina Lozano – Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Gustawa Morcinka
12) Bartosz Sadowski – Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Gustawa Morcinka
13) Kornel Kotula – Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Gustawa Morcinka
14) Emilia Gosiewska – Szkoła Podstawowa Nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Fortuna – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Martyna Błahut – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Aleksander Błaszczyk – Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Anna Łojek – Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina
Wiktoria Lipińska – Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina
Sandra Sikora – Szkoła Podstawowa Nr 61 im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Zespole Szkół Specjalnych Nr 12
Mateusz Piasecki – Szkoła Podstawowa Nr 61 im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Zespole Szkół Specjalnych Nr 12
Kacper Dziadecki – Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Gustawa Morcinka

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO
„Zaproponuj sposób zagospodarowania wód opadowych w mieście Katowice”
„Zaproponuj system gospodarowania wodami opadowymi, naśladujący naturalne procesy zachodzące w przyrodzie”

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:
medal_1 I MIEJSCE:
1) Adrianna Marciniak – VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza
2) Aldona Kozłowska – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
3) Kinga Wyrzykowska – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
4) Karolina Misiak – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
5) Wiktoria Zganiacz – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
6) Martyna Smolarek – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
7) Sonia Dyla – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
8) Paulina Walczak – Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich
medal_2 II MIEJSCE:
1) Kacper Faba – Gimnazjum Nr 35 im. Powstańców Śląskich w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2
medal_3 III MIEJSCE:
1) Natalia Kauczka – Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Gustawa Morcinka
WYRÓŻNIENIA:
Michał Skoczylas – Gimnazjum Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Nowary
Weronika Kopiec – Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe
Adam Brzeski – Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe
Sebastian Filiński – Zespół Szkół Specjalnych Nr 10